O nas

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści (adwokaci, radcowie prawni, mediatorzy i prawnicy), posiadający wieloletnie doświadczenie praktyczne w zakresie prawa rodzinnego. Doskonałe przygotowanie merytoryczne łączymy z pasją i empatią, która jest istotnym elementem w sprawach niezwykle delikatnych, dotykających najbardziej intymnych sfer życia. Otaczamy naszych klientów opieką i staramy się ich przeprowadzić przez proces sądowy w sposób dla nich bezpieczny, dokładnie planując strategię procesową jednocześnie rzetelnie wyjaśniając każdy etap sporu.

Bezdyskusyjnie rodzina jest dla nas wartością nadrzędną. Jednak życie czasem pisze scenariusze, które z różnych względów powodują pojawienie się nieprawidłowości, znacznie utrudniających, a nierzadko wręcz uniemożliwiających prawidłowe funkcjonowanie podstawowej komórki społecznej, jaką jest rodzina. W obliczu tych okoliczności umiejętnie stosowanie prawa, jak i obiektywne – nienacechowane emocjami spojrzenie na problem są bardzo ważne. Najczęściej jednak kwestią priorytetową jest właściwa komunikacja pomiędzy stronami, która pomaga od nowa uregulować wszystkie kwestie rodzinne. Nasze wsparcie nie ogranicza się do redakcji pism i reprezentacji w sądzie, ale zapewniamy również pomoc w zakresie komunikacji ze stroną przeciwną, w której toku dobro dzieci stawiamy na pierwszym miejscu. Pamiętaj, że mamą i tatą nie przestaniesz być nigdy!

Nasze indywidualne podejście do klientów przekłada się na poziom ich zadowolenia. Z doświadczenia wiemy, że praca z człowiekiem, który czuje się bezpiecznie i wie, że stoją za nim najlepsi specjaliści zwykle kończy się sukcesem.

Kancelaria główną siedzibę posiada w Krakowie, jednak świadczy swoje usługi na terenie całego kraju, reprezentując także klientów zagranicznych.